www.oyunoyna55.com
Hoşgeldin Misafir, Sitemizde 5 kategori altında toplam 115 oyun bulunmakta, misafirlerimiz bu oyunlara toplam 5 yorum yaptılar.

  Anasayfa » Araba Oyunları »

  3D Araba Simülasyonu Oyunu


  Reklam
  = 3D Araba Simülasyonu Oyunu Hakkında Açıklama =

  3D Araba Simülasyonu

  Simülasyonun kısaca tanımı “gerçeğe ait tüm göstergeleri ele geçirmiş ve gerçeğin yerine geçmiş sahte” olarak nitelenir. Sizler için hazırladığımız görüntü kalitesi ve ses efektleriyle kendine hayran bırakan 3D Araba Simülasyonu oyunu sizlerle. Amacın test sürüşleri yaparak, arabaların performansını görmek.

  YÖN tuşları yardımıyla arabanın hareket etmesini sağla. BOŞLUK tuşuna basarak da fren yapmayı sağla. Oyun içinde gözüken Abs frenleme sistemini açıp kapatmak için 1 tuşuna tıkla. Tc, arabanın kalkışta patinaj çekmesini engelleyen sistemi pasif yapmak için 2 tuşuna tıkla. Esp, dönüşlerde arabanın savrulmasını engellemek için de 3 tuşuna bas.

  Yolda hızlı bir şekilde ilerlerken dönüş sırasındaTc ve Esp’yi kapattığınız takdirde BOŞLUK tuşuna basıp el frenini çekerek drift yapabilirsin. Oyun içinde Car butonuna tıklayarak, diğer araçlarıda kullanabilirsin. Araba sürme eğitiminde kendini geliştirerek, usta bir şoför olmaya çalış. 3D Oyunlar arasında oynaması keyif veren 3D Araba Simülasyonu tarzda kaliteli ve gündem yaratan oyunlar sunmaya devam edeceğiz. İyi eğlenceler diliyoruz.

  r


  Text Reklam Alanı